KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036058

nr 1703 6058

Oidentifierad konstnär. Paris. Signerad. Olja på duk, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 31x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 maj 2025
kl 19:54:50